Svētā Gregora izglītības centrs

Gregors.lv

Jaunumi no Gregorskolas

Sveiki, Gregorskolas draugi, absolventi un citi atbalstītāji :) 

2020. gada 5.-18. oktobrī piedalījos klusuma rekolekcijās "Garīgie vingrinājumi. 1. daļa" un saņēmu Dieva stiprinājumu! Rekolekciju laikā Dievs arī runāja par šo laiku Gregorskolā, ka svarīgi dzīvot no Dieva žēlastības, lai viss gods tiktu dots Viņam. Tā nu dzīvojam, dodam Dievam godu ar savām dāvanām, pasākumiem un pateicamies jums visiem, kuri piedalieties mūsu organizētos pasākumos, atbalstāt mūsu darbu un lūdzat par mums! 

Tuvākā laika praktiskā aktualitāte ir uzlabot ceļa segumu ap Gregorskolu. Vēlamies esošo grants segumu nostiprināt ar grauztā asfalta kārtu, lai aizbērtu esošās bedres un uzlabotu ceļa braucamo daļu. Tas maksātu ap 2100 Eur. Ja Jums ir iespēja, ļoti priecātos par Jūsu atbalstu šim mērķim Gregorskolas apkārtnes labiekārtošanā. 

Šī gada garīgā aktualitāte - atbrīvošanas kalpošanas uzsākšana. Jūlijā Ignatu ģimene atgriežas Latvijā no Anglijas ar mērķi – 50% no savas kalpošanas laika veltīt atbrīvošanas kalpošanai Gregorskolā un otrus 50% Mareks kalpos Saldus novada draudzēs.  Ja jums sirdī ir atbalstīt tieši šo kalpošanu, esam atvēruši atsevišķu kontu atbrīvošanas kalpošanas atbalstam (konta info atradīsiet pievienotajā failā).   

Interviju ar Mareku un Aiju par viņu līdzšinējo pieredzi ar atbrīvošanas kalpošanu- piedzīvotajām grūtībām un izaicinājumiem, kā arī svētībām, kas piedzīvotas. Lai klausītos spied šeit.  

Par pārējo, kas šobrīd notiek Svētā Gregora Izglītības centrā, skatiet sagatavoto prezentāciju pielikumā.

Piedalieties, piesekojiet, atbalstiet un aizlūdziet! Lai Tā Kunga Valstība izplatās un velna valstība samazinās ar katru mūsu aktivitāti, lūgšanu un ziedoto centu! Viss gods Dievam un visa žēlastība mums no Viņa! 

Par to kādas aktualitātes Gregorskolā norisinās pandēmijas laikā lasi vairāk šeit: aktualitātes

Ja vēlies atbalstīt Gregorskolas ceļu atjaunošanau, par to  lasi vairāk šeit: ceļa atjaunošana


Raimonds Mežiņš
Svētā Gregors izglītības centra direktors

Ievietots: 2021. gada 18. martā 12:59