Svētā Gregora izglītības centrs

Gregors.lv

Taize tikšanās ar brāli Filipu 21. maijā

Piektdien, 21.maijā plkst.18.00 Svētā Gregora Izglītības centrs aicina jauniešus un citus interesentus uz ceturto (šīs sezonas pēdējo!) tikšanos ar brāli Filipu no Taize kopienas zoom platformā. Lai gan pamatā šīs tikšanās ir domātas jauniešiem (17-29 g.v.), ir iespēja piedalīties Bībeles studijā un pēc tam diskusijās arī pieaugušajiem (30+), kā arī internacionāliem dalībniekiem, kuri saprot un runā angliski. Atbilstoši tiks organizētas mazās grupas.

Pie reģistrācijas aicinām dalībniekus pieteikties arī kalpošanas iespējām (Dieva Vārda lasīšana, mazo grupu vadīšana, tulkošana).

 

Vakara plāns:

17.45 Pieslēgšanās zoom

18.00 Bībeles studija kopā ar brāli Filipu

18.40 Mazo grupu diskusijas (dalīšanās un jautājumu apspriešana)

19.20 Pārtraukums – atpūta no ekrāna // KLUSUMS

19.30 Vakara lūgšana ar Taize dziesmām

ap 20.15 Noslēgums // …pēc lūgšanas nav plānoti atvadu vārdi, bet kā ierasts Taize – klusumā atgriežamies savā dzīves realitātē

Vakara lūgšanai iesakām iepriekš sagatavoties - gan atrast mierīgu un klusu vietu, kur varat būt klusumā un lūgšanās, gan arī sagatavot sirdi, “pārslēdzoties” no ikdienas steigas un raizēm uz dzīvā Dieva klātbūtni. Ir tiešām labi apzināties, ka Dievs nav tālu nevienam no mums (Ap.d. 17:27)!

Reģistrācija līdz 20.maijam, aizpildot pieteikuma anketu šeit: https://ej.uz/taizetiksanas.

Dalības maksa - brīvprātīgs ziedojums Gregorskolas atbalstam.

Papildu informācija pa tālruni 20216655 vai rakstot uz skola@gregors.lv.

Ievietots: 2021. gada 8. maijā 13:59