Svētā Gregora izglītības centrs

Gregors.lv

Aktuālie projekti

  • Misijas centram ir sabiedriskā labuma statuss 

*Atbalsts pusaudžu iesvētes apmācību organizēšanai

"Pusaudžu vecums ir īpašs laiks. Tā ir pāreja no bērnības uz pieaugušo dzīvi. Daudz no turpmākā dzīves virziena tiek ielikts tieši šajā laika posmā. Jau Jēzus laikā bērni ap šo vecumu bija apmācīti savas tautas vēsturē un Svētajos Rakstos, un kļuva pieauguši. Jau otro gadu Misijas Centrs kopā ar bīskapu Hansu Martinu Jensonu organizē šādas apmācības. Uz tām aicināti pusaudži no visām LELB draudzēm, lai pēc apmācību beigšanas tiktu iesvētīti katrs savā draudzē. Esat aicināti atbalstīt šo kalpošanu.

NORĀDE: Pusaudžu iesvētes apmācībām

Sv. Gregora kristīgās misijas centrs 
Reģ. Nr. 40801051503
Swedbank, HABALV22
LV18HABA0551039176441 

...............................................................

* Kopā mums izdevies savākt nepieciešamās finanses 

kristīgas bērnu grāmatas izdošanai  

 

Slava Dievam un pateicība visiem atbalstītajiem - grāmata par Puteklīti ir iznākusi!  No sirds priecājamies kopā ar Tevi, Santa Knopkena, un apsveicam ar pirmās grāmatas izdošanu!  :)

 

...............................................................

*Turpināsim palīdzēt Emīlijai 

Kādu laiku atpakaļ, Emīlijas vecāki ievēroja, ka viņai neattīstās valodiņa. Atbilde tika meklēta pie visdažādākajiem ārstiem, bet neviens nespēja uzstādīt īsto diagnozi. Pārbaudēs tika atklāts, ka Emīlija nedzird ar vienu austiņu, bet to izdevās novērst.  Speciālisti ieteica montesori pedagoģiju, lai palīdzētu Emīlijai attīstībā pietuvoties vienaudžiem. Gada laikā šīs nodarbības izdarīja patiešām daudz- viņa sāka aktīvi runāt un pat piedalījās dziedāšanas konkursā "Cālis". Ir nepieciešamas vēl vismaz 10 šādu nodarbību cikls, lai Emīlija spētu tikt līdzi bērnudārzā notiekošajam, bet vecākiem šādu līdzekļu nav. Viens šāds 3 nodarbību komplekts izmaksā 38 eur. Mēs vēlamies lūgt jūsu palīdzību savākt vajadzīgos 400 eur šīm 10 nodarbībām!

Norāde:  "Ziedojums Emīlijai"

Sv. Gregora kristīgās misijas centrs

Reģ. Nr. 40801051503

Konta nr. LV18HABA0551039176441

SWIFT: HABALV22

Konts AS "Swedbank"

...............................................................

Bviti projekts - savākti nepieciešamie līdzekļi atbalstam bērniem Tanzānijā

      

Santa Cileviča ar vīru Kevinu (un 1,5 gadus veco dēliņu Lūkasu) 5 gadus dzīvo Tanzānijā, kur piedalās misijas kalpošanā. Bviti ciematā (Tanzānijas ZA), vietējā pamatskolā ir nesen uzsākta programma, kurā māca lasīt un rakstīt bērniem, kuri to vēl neprot. Tādu bērnu ir salīdzinoši daudz – 60 līdz 70 skolēnu, turklāt visās klašu grupās, t.i., no 1. līdz 7. klasei. Skolā kopumā mācās 544 bērni. 

Sadarbībā ar Bviti pamatskolu viņi vēlas īstenot ēdināšanas projektu, kas nodrošinātu bērniem vienu maltīti ar kukurūzas miltu putru uji (izrunā ‘udži’), kas ir tradicionāls rīta ēdiens bērniem Tanzānijā. Viena skolēna paēdināšana mācību gadā izmaksā 8,30 EUR. Plānots, ka vecāki un skola segtu ap 70% izmaksu (nodrošinot kukurūzas miltus, pavāru vai arī piedaloties finansiāli). Tika plānots savākt 1350, EUR (2,50 EUR uz vienu bērnu gadā). 

Santa un Kevins izsaka pateicību katram ziedotājam, jo "par pārsteigumu esam saņēmuši vairāk kā cerēts, turklāt stipri īsākā laikā. Uz doto brīdi saziedots 1722,59 EUR, no kuriem plānoto daļu ar nelielu uzviju (1500,- EUR) novirzīsim ēdināšanas projektam, bet atlikušo summu – citiem darbiem, kurus esam plānojuši īstenot šajā gadā. Viens no tiem ir lasīt un rakstītprasmju apmācība pieaugušajiem. Mazā dzirksts no skolas ir pārmetusies arī uz ciemu, jo ciema vecākais mūsu skolotājam iedeva sarakstu ar vairāk nekā 20 pieaugušo vārdiem, kuri vēlas un kuriem ir nepieciešama šāda apmācība. Pozitīvie piemēri, kurus programmas gaitā redzējām skolā, turpina iedvesmot un ļauj ticēt, ka arī pieaugušo apmācība nesīs augļus. Lūdziet par to!"

...............................................................

*​Atbalsts ģimenēm Sabilē un tās apkārtnē

        

Misijas centra draugi Ilze un Māris Grosi aicina atbalstīt biedrības "Stāvu augstāk" projektu "Bērnu emocionālās audzināšanas kurss sociālā riska ģimenēm". Aicinājums ir ziedot līdzekļus (projekta īstenošanai nepieciešami 650 Eur). 

Precīzāku info sk. pielikumā sīkāk.  Mēs Misijas centrā ticam, ka caur šo projektu ģimenēm tiks dota iespēja pavisam no citas puses paskatīties uz sevi, ģimeni, apstākļiem un izvēlēties dzīvot savādāk. 

Stāvu augstāk
Reģ.nr. 40008174403
Swedbank, HABALV22
LV97HABA0551 03044 6086

...............................................................

Radio raidījums "Dodies misijā"  Klausies raidījumus šeit

Katru pirmdienu Latvijas Kristīgajā radio plkst. 17:10 skan Misijas centra veidots raidījums par aktualitātēm misijas centrā un misijas iespējām Latvijā. Mēs vēlamies dot tālāk to, kas notiek Misijas centrā un iepazīstināt klausītājus ar sastaptajiem cilvēkiem mūsu ceļā. Viņi ir tik dažādi - misionāri, sociālie darbinieki, ģimenes u.c., bet visus vieno  vēlme nest Dieva vēsti pazudušajiem. 

Raidījumu vada: Viesturs Knopkens; Raidījumu veido: Ineta Stulpe un misijas centra brīvprātīgie. 

...............................................................

Zantes ģimenes krīzes centra apmeklējumi

Latvijā arvien vairāk bērni cieš no vardarbības ģimenē un ārpus tās. Zantes ģimenes krīzes centrs, atrodas 30 km attālumā no Saldus un tajā atkarībā no nodarījumu smaguma uz 30 vai 60 dienām ir iespēja saņemt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus bērniem, kuri cietuši no vardarbības un viņu pavadošajām personām.

Ceturtdienu pēcpusdienās 5-10 cilvēku sastāvā dodamies uz Zanti, lai bērniem un ģimenēm, kas cietuši no vardarbības, liecinātu par cerību un Dieva mīlestību, ko paši esam saņēmuši. Kopā spēlējam spēles, dziedam dziesmas un citādi radoši kopā darbojamies, mācoties Bībeles patiesības.

Pateicamies Dievam par Saldus Sv.Jāņa draudzes atbalstu (transportu un kalpotājiem)! Aicinām atbalstīt šo kalpošanu ar savām lūgšanām, idejām, materiāliem un atsevišķās reizēs vai regulāri pievienojoties komandai pašiem.

Zantes ģimenes krīzes centrs

...............................................................

LSPA piejams Sporta kapelānu serviss

Pateicoties Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas, biedrības "Sporta kapelānu serviss" un biedrības "Uzvara, kas iedvesmo" sadarbības projektam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā tiek nodrošināts sporta kapelānu serviss.

Sporta kapelāns ir cilvēks, kurš ir atvērts un pieejams sarunām, dažkārt to dēvē arī par sporta mentoru, garīgo mentoru vai dzīves treneri. Tas ir cilvēks, ar kuru var izrunāt dzīves notikumus, dalīties savās vajadzībās un idejās. Kapelāns ir gatavs ieklausīties gan tavos priekos, gan skumjās, pārdzīvojumos, izaicinājumos, rūpēs un jautājumos. Ja vēlies, kapelāns var lūgt kopā ar Tevi vai aizlūgt par Tevi. Kapelāns var palīdzēt tev atrast Dievu, ja tu to meklē.

Reizi mēnesī kā ar sporta kapelānu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā ir iespēja tikties arī ar Sv. Gregora kristīgās misijas centra direktoru Raimondu Mežiņu.

Lasi vairāk Sporta kapelānu servisa aktualitātes