Sv. Gregora Kristīgās misijas centrs

Gregors.lv

Gregorskolai - 21!

Viesosies Liepājas diecēzes bīskaps Hanss Martins Jensons. Pieteikšanās līdz 17. oktobrim pa tel. 20216655 vai skola@gregors.lv. Īpaši aicinām absolventus, draugus un atbalstītājus!

Iespēja dzirdēt audio ierakstus "Identitāte Kristū"!

Rekolekcijas vadīja Žozefs Bastēns. Viņš ir studējis filozofiju un teoloģiju Luvēnas universitātē. Pēc septiņu gadu depresijas iestājies Šķirsta kopienā, kur gadu dzīvojis un strādājis ar garīgiem invalīdiem. Astoņus gadus bijis mūks vientuļnieks. Vada rekolekcijas un seminārus daudzās Eiropas valstīs – gan Romas katoļu Baznīcā, gan citās konfesijās.

Rekolekciju audio ieraksti pieejami šeit.

Gregorskolai - 20!

Gregorskolai - 20!

Izsludinām svinības! Gaidām Jūs 3. oktobrī Saldū uz Gregorskolas 20 gadu jubilejas svinībām! Dievkalpojums plkst. 14.00 Saldus Sv. Jāņa baznīcā un svinību turpinājums plkst. 16.30 Misijas centrā. Savu dalību apstiprinājuši LELB Arhibīskaps Jānis Vanags, bijušie Gregorskolas direktori - Jānis Bitāns un Mārtiņš Irbe; kā arī mācītājs un Misijas centra atbalstītājs - Ģirts Prāmnieks. Gaidām apstiprinājumus arī no jums līdz 28. septembrim pa e-pastu: skola@gregors.lv vai tel. 20216655. 

Radošās darbnīcas

Radošās darbnīcas

8.-12. jūnijā aicinām 1.-9. klases skolēnus uz sportu un radošajām darbnīcām Gregorskolā. 

Dažādas radošas nodarbības vadīs pieaugušie, kuri vēlas dāvāt iespēju saturīgai laika pavadīšanai. Būs arī iespēja praktizēt angļu valodu kopā ar amerikāņu jauniešiem.

Rekolekcijas "Klaudziniet!"

Rekolekcijas

15. - 16. maijā Gregorskolā gaidīsim uz rekolekciju cikla "Lūdziet, meklējiet, klaudziniet!" trešajām rekolekcijām.

Tēma: "Klaudziniet". Lektors – mācītājs Ivars Jēkabsons.

Rekolekciju laikā slavēsim kopā ar slavēšanas grupu “tev.” no Kandavas.

Dalības maksa: EUR 25,00. Pieteikšanās līdz 11.maijam pa tālruni 20216655 vai skola@gregors.lv.

Dienas plāns