Sv. Gregora Kristīgās misijas centrs

Gregors.lv

Aktualitātes

 

....................................

Jau šo ceturtdien pie mums viesosies Nicholas and Pam Welsh(UK)! Esat aicināti uz tēju un brīnišķīgu iepazīšanos ar viņiem. Šoreiz uzrunas tēma: "Kristus noslēpums".

................................

 

..............................

Slava Dievam un pateicība visiem atbalstītajiem - grāmata par Puteklīti ir iznākusi! No sirds priecājamies kopā ar Tevi, Santa Knopkena, un apsveicam ar pirmās grāmatas izdošanu! Ja vēlaties iegādāties grāmatu, ielūkojaties te: www.santaspasakas.lv

Paldies par lielo atsaucību! Visas vietas uz Pashas mielastu ir aizpildītas!

Aizvadīta brīnumjauka nogale ar BRĪNIŠĶĪGIEM pusaudžiem! 
Dievs acīmredzami darbojās pie mums visiem - veidoja, iepriecināja un ļāva arī daudz ko mācīties. Paldies izturīgajiem vadītājiem un kalpotāju komandai. Liels paldies arī visiem atbalstītājiem par lūgšanām un ziedojumiem! Jau gaidām nākamo tikšanos 6.-8.aprīlī! 

 

Programma un informācija drīz sekos.

 

*REKOLEKCIJAS* jau 3.-4.novembrī

 

REKOLEKCIJU PROGRAMMU VAR LEJUPIELĀDĒT ŠEIT

Sv.Gregora kristīgās misijas centrā no 3.-4.novembrim notiks rekolekcijas ar mācītāju Jāni Bitānu. "Dvēseles dievlīdzības atgūšanas ceļš". Pirmā daļa četru rekolekciju ciklā.

Dvēseles atgriešanās ir sākums svēttapšanai, kas patiesībā ir dvēseles dziedināšanas ceļš un dievlīdzības mantošana. Līdzīgi kā citi pieliek piepūli, lai sludināšana nestu atgriešanās augļus, tā atgrieztajiem jāzina par svētajām pūlēm un veidiem ar kurām realizējas un piepildās ticības dārgmanta!
 

Atbalsts Misijas centram!

*Dieva mīļotie Misijas centra/Gregorskolas draugi!

Sirsnīgs paldies par Jūsu ziedojumiem un atbalstu! Aizvadītā mēneša laikā ir saziedoti 2134,33 eiro. Tomēr joprojām, lai nomaksātu ziemas apkures rēķinus ir vajadzīgi ap 4000 eiro.

Ja Dievs aicina Tevi, būsim pateicīgi par katru priecīgu devēju! 

Šeit Jums ir iespēja iepazīties ar Misijas centra direktora Raimonda Mežiņa vēstuli par to, kāpēc ir radusies šāda situācija. 

Sv.Gregora kristīgās misijas centrs

Reģ. Nr. 40801051503

Konts AS "Swedbank"

IBAN: LV65HABA0551031838321

Ja kādam ērtāk, lietojam arī PayPal kontu: raimonds@gregors.lv.  

20. novembrī - Ar vienu pēdu Ugandā!

20. novembrī plkst 16:30 Sv. Gregora kristīgās misijas centrā stāsti un liecības no misijas Ugandā. Dziesmas, dejas un našķi no Āfrikas. Īpašais viesis - misionāre Aurora Castillo.

Plašāka informācija - 26040092, liga.strikmane@gmail.com. Plakāts pieejams šeit